Prezentacja marki maszyn Sauermann

Odpowiednia jakość oraz wilgotność powietrza to dla wielu osób bardzo ważna kwestia.

Prezentacja marki maszyn Sauermann

Odpowiednia jakość oraz wilgotność powietrza to dla wielu osób bardzo ważna kwestia. Wpływa to nie tylko na nasze samopoczucie, ale również na zdrowie. W wielu przypadkach nadmierna wilgoć, często spowodowana przez działanie klimatyzacji, odprowadzana jest przez specjalne urządzenia – tak zwane pompki skroplin. Pozwalają one na usuwanie nadmiernie magazynującej się cieszy. Jaki jednak produkt wybrać, aby cieszyć się najlepsza jakością?

Sauermann to nie tylko jeden z najlepszych producentów pompek skroplin do klimatyzacji, ale również firma, która wprowadziła innowacyjną technologię. Jest to zatem swoisty prekursor, jeśli chodzi o odprowadzanie skroplin. Gadżety firmy Sauermann to jednak o wiele więcej niż tylko pompki. Warto więc dowiedzieć się nieco więcej o firmie oraz o jej rozwoju.

Założycielem firmy jest Robert Sauermann

Historia firmy rozpoczęła się w 1976 roku, kiedy to Robert Sauermann założył we Francji firmę Sausermann Company. Wtedy to zajmowali się głównie handlem najróżniejszymi częściami oraz elementami, które służyły do kontroli przepływu cieczy oraz do sterowania całym systemem.

Dopiero 17 lat później, czyli w 1993 roku firma zaprojektowała i zaczęła produkować pierwsze pompki tłokowe. Za tę innowację technologiczną firmą wygrała nagrodę Interclima’93. Później natomiast zaczęli oni produkować niezwykle popularne i bardzo dobre modele pompek SI 2750. Każdy wie jak ważny jest kompresor i pompa klimatyzacji. Firma Sauermann dba o nasz komfort cieplny dzięki swym nowatorskim rozwiązanią.

Teraz firma rozrosła się do wielkości prawdziwego potentata na rynku pompek tłokowych oraz pompek zbiornikowych do klimatyzatorów oraz do lad chłodniczych. Filie dostępne są niemalże na całym świecie – w tym w Chinach.

Co takiego znajdziemy w katalogu firmy Sauermann?

Głównym założeniem firmy jest produkcja pompek skroplin do klimatyzatorów różnego rodzaju. Charakteryzują się one oczywiście bardzo dobrą jakością wykonania oraz trwałością. Warto jednak pamiętać, że istnieje również szereg akcesoriów (w tym specjalnie zaprojektowane węże czy złączki) oraz zestawy, które przygotowane zostały wcześniej do łatwego montażu.

Do tego warto pamiętać o tym, że producent oferuje nam szereg urządzeń pomiarowych, w tym zwykłe sondy do pomiaru temperatury oraz sondy ciśnieniowe. Jeśli jednak jesteśmy wymagający, to możemy również zamówić zestaw tak zwanych smartsond, które doposażone zostały w akcesoria. Co ciekawe, są one kompatybilne z urządzeniami mobilnymi, a więc będziemy mogli śledzić parametry z telefonu.

Aby zapewnić użytkownikom najwyższą jakość usług, firma Sauermann idzie z duchem czasu. Wiąże się to z przygotowaniem szeregu aplikacji mobilnych, które pozwolą nam śledzić informacje oraz sprawdzać stan narzędzi.

Podsumowanie

O ile nie każdy z nas zdaje sobie sprawę, to pompki skroplin są bardzo ważną częścią każdego zestawu klimatyzacyjnego. Gwarantują one odpowiednie działanie oraz ograniczają ilość problematycznych kwestii w przypadku awarii. Warto wybierać tylko te produkty, które są rzetelnego pochodzenia oraz przygotowane zostały przez renomowaną firmę z wieloletnią gwarancją na swoje produkty, jaką bez wątpienia jest Sauermann. Jeśli chcesz zapoznać się produktami tej marki kliknij tutaj

Poprzedni artykułWspółczesne problemy ekologiczne. 5 największych zagrożeń
Następny artykułJakie warzywa siać obok siebie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj