SAP Polska – sprawdzone rozwiązania dla rolnictwa

Taśmy przenośnikowe dla rolnictwa

Firma SAP Polska, oprócz oferty stricte skierowanej dla przemysłu, posiada także rozwiązania dedykowane do do rolnictwa. Między innymi dwu lub trójwarstwowe taśmy przenośnikowe z PVC, które są odpowiednie dla różnych branż w sektorze rolniczym. W procesach przetwarzania owoców oraz warzyw, taśmy PVC sprawdzają się doskonale, gwarantując efektywny transport.

Taśmy przenośnikowe wykorzystywane w uprawie warzyw są często wystawione na ekstremalne warunki. Zmienne temperatury, poziomy wilgoci oraz zabrudzenia mają wpływ na działanie przenośników taśmowych. W transporcie warzyw najczęściej wykorzystuje się taśmy z PVC o strukturze wafelkowej po stronie bieżnej.

Wspólnie z naszymi klientami z branży rolniczej, działamy w ścisłej współpracy, dostosowując nasze taśmy przenośnikowe do ich indywidualnych potrzeb i wytycznych. Oferujemy taśmy transportujące zarówno do ciężkich, jak i lekkich ładunków, przeznaczone do transportu w górę i w dół. Nasze taśmy mogą być wyposażone w różne dodatkowe elementy, takie jak boczne falbany, proste lub wzmocnione zabieraki, a także charakterystyczne zabieraki typu Chevron, zwane również „sierżantami” lub „jodełkami”, oraz profile prowadzące.

Wykorzystanie taśmy przenośnikowej z PVC ułatwia szybki montaż i jest lżejsze od tradycyjnych taśm przenośnikowych gumowych, co pozwala na stosowanie lżejszych konstrukcji przenośników. Nasze taśmy transportowe mogą być dostosowane do różnych maszyn i urządzeń rolniczych, takich jak kret, kosz przyjęciowy, taśmy sortujące do ziemniaków, cebuli, kombajny warzyw, belownice, blanszowniki, pryzmowniki, wozy paszowe oraz stoły selekcyjne. Nasze produkty znajdują zastosowanie w maszynach wielu renomowanych producentów, takich jak MIEDEMA, GRIMME, PRO-VEGA, CLIMAX.

Kubełki czerpaki

Istotną częścią naszej oferty są także kubełki czerpaki zwane także kubełkami do podnośnika kubełkowego lub kubełkami elewatorowymi. Służą one do pionowego transportu produktów o drobnoziarnistej strukturze, sypki. W rolnictwie są to różnego rodzaju zboża ale także owoce i warzywa wymagające pionowego transportu.

Poprzedni artykułModernizacja hali udojowej – na co zwrócić uwagę?
Następny artykułDlaczego warto kupić części do maszyn rolniczych online?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj