Siatka sznurkowa od producenta – jaką wybrać?

Siatki sznurkowe to produkty, które mają wiele zastosowań. Świetnie sprawdzają się zarówno jako zabezpieczenie, np. przed wypadnięciem lub wyrzuceniem, jak i pełnią funkcję ochronne. Można się z nimi zetknąć na praktycznie każdym kroku! Jak to? Dostępne są zarówno na boiskach sportowych (mowa tutaj o piłkochwytach sznurkowych), jak i w przemyśle (np. do zabezpieczenia transportu), ogrodzie czy sadzie. Siatki plecione ze sznurka są wszechstronne i sprawdzają się praktycznie wszędzie. Zobacz, jaką siatkę sznurkową od producenta warto wybrać.

Czym wyróżniają się siatki sznurkowe?

Siatki sznurkowe to bardzo popularne rozwiązanie, które pozwala zabezpieczyć wiele terenów i branż. Składają się z charakterystycznego, luźnego splotu. Nie mają węzłów – produkuje się je z pojedynczych, przeplatanych ze sobą włókien polietylenowych. Dzięki bezwęzłowej konstrukcji sa bardzo lekkie i elastyczne. Sprawia to też, że nadają się do zamontowania na wielu różnych powierzchniach.

Jakie są inne zalety siatki sznurkowej i na co zwrócić uwagę podczas jej wyboru? Przede wszystkim siatki sznurkowe od producenta nie są podatne na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo są odporne na warunki atmosferyczne, w tym deszcz, śnieg, mróz. Warto postawić na takie siatki sznurkowe od producenta, które zostały dodatkowo wyposażone we filtr UV według technologii Ciba-Ceigy. Zapobiega to kruszeniu materiału, twardnieniu i pozwala siatce sznurkowej przetrwać przez długie lata.

 Siatka sznurkowa od producenta - jaką wybrać? | sieci-siatki.pl

Na co zwrócić uwagę wybierając siatkę sznurkową od producenta?

Producenci siatek sznurkowych prześcigają się w wymyślaniu nowych, coraz to trwalszych rozwiązań. Tymczasem sprawa wygląda tak, że siatka sznurkowa stosowana na zewnątrz powinna być przede wszystkim odporna na warunki atmosferyczne (o czym już wspominaliśmy) oraz na rozciąganie, szarpanie czy uszkodzenia. Co jeszcze?

Warto postawić na takiego producenta siatki sznurkowej, który dysponuje swoim produktem na metry. Dzięki temu można kupić siatkę na dowolny wymiar i do konkretnego celu. Warto pamiętać, że gotowe siatki mogą różnić się wymiarami (nawet, jeśli na opakowaniu jest podane inaczej). Tymczasem, jeśli kupimy siatkę wyprodukowaną na konkretny wymiar – od producenta otrzymamy gwarancję odpowiedniego rozmiaru. Co więcej, wybierając siatkę bezwęzłową sznurkową bezpośrednio od producenta, można postawić na model, którego brzegi zostaną dodatkowo obszyte specjalną zabezpieczającą taśmą.

Szukasz siatki sznurkowej bezpośrednio od producenta? Postaw na model od: https://sieci-siatki.pl/.

 Siatka sznurkowa od producenta - jaką wybrać? | sieci-siatki.pl

Gdzie można wykorzystać siatkę sznurkową?

Siatki sznurkowe od producenta, zwłaszcza te, które są wykonywane na specjalne zamówienie, znajdą swoje zastosowanie praktycznie wszędzie. Można je swobodnie stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz budynków, np. do osłony elewacji, czy w sadach. Gdzie sprawdzą się siatki sznurkowe?

Przede wszystkim bezwęzłowe siatki ze sznurka znajdą swoje zastosowanie w sporcie. Doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie widzów oglądających rozgrywki na trybunach. W przypadku kortów tenisowych, siatka sznurkowa może służyć jako element ogrodzenia terenu (podobnie z resztą na polu golfowym). W przypadki hal i sal gimnastycznych, siatki sznurkowe mogą pełnić role kotar grodzących i zabezpieczających m.in. ściany, drzwi, sufity czy okna.

 Siatka sznurkowa od producenta - jaką wybrać? | sieci-siatki.pl

Siatki sznurkowe często są stosowane również w transporcie. Zabezpieczają wagony, statki, kontenery czy ładunki na tirach. Sprawdzają się również jako dodatkowe zabezpieczenie na przyczepkach. Atestowane siatki sznurkowe można użyć na łodziach, statkach oraz katamaranach.

Siatka sznurkowa sprawdzi się na balkonie, gdzie może pełnić funkcję siatki ochronnej dla kota. Skutecznie zabezpieczy loggię, taras czy każde otwarte w domu okno. Chroni zarówno kota, jak i inne zwierzęta przed wypadnięciem czy ucieczką.

Siatki sznurkowe znajdują swoje zastosowanie również na wysypiskach śmieci – skutecznie zabezpieczają okoliczne tereny przed rozwiewaniem śmieci i roznoszeniem ich przez zwierzęta.

 

Poprzedni artykułUgryzienia komara? Nie w tym roku!
Następny artykułWymiana szyby w ciągniku – czy każdy sobie poradzi z tym zadaniem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj