Sklep internetowy z maszynami rolniczymi

Każdy, kto prowadzi własne gospodarstwo rolne posiada w swojej flocie wiele maszyn, pojazdów i narzędzi rolniczych. Bez nich praca rolnika jest możliwa, ale staje się niesamowicie uciążliwa i mało wydajna. Dysponując tego typu sprzętem należy pamiętać o tym, by na bieżąco przeprowadzać kontrole i serwis pojazdów, by uniknąć niepotrzebnych i kosztownych napraw.

Na rynku istnieje wiele firm zajmujących się sprzedażą maszyn rolniczych. Takie przedsiębiorstwa prowadzą sklepy internetowe i sprzedaż odbywa się przez Internet. Z pewnością istnieją także sklepy stacjonarne, gdzie można przyjść i dokładnie obejrzeć maszynę czy też pojazd przed zakupem. Z pewnością jest to korzystne rozwiązanie, jednak zakup tego typu towaru przez Internet może być o wiele tańszy niż ten zakupiony w sposób tradycyjny w sklepie stacjonarnym.

Sklep internetowy PIMA-AGRO

Przedsiębiorstwo PIMA-AGRO istnieje od 2011 roku. Posiada więc długoletnie doświadczenie w branży. Wykwalifikowany personel gwarantuje szeroką wiedzę na temat techniki rolniczej. Zakład świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie sprzedaży części zamiennych do maszyn rolniczych. W ofercie można znaleźć części do takich maszyn, jak:

  • pługi,
  • brony talerzowe i aktywne,
  • głębosze,
  • kultywatory,
  • maszyny zielonkowe
  • maszyny okopowe.

Przedsiębiorstwo cały czas się rozwija, poprzez uczestnictwo personelu w szkoleniach, konferencjach i targach rolnych. Wszystko po to, by podnosić standardy świadczonych usług. Współpracuje również z największymi oraz najbardziej nowoczesnymi fabrykami w Europie. W ofercie znaleźć można części różnych produkcji, w tym niemieckiej, duńskiej, a nawet francuskiej. Każdy, nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie coś dla siebie. Bogata oferta obejmuje części do kombajnów zbożowych, opony rolnicze, filtry oraz oleje.

PIMA-AGRO – historia firmy

Firma powstała w 2011 r. W ciągu tych lat przedsiębiorstwo z dwuosobowej firmy przekształciło się w spółkę zatrudniającą obecnie ponad 20 pracowników. Produkty rozpowszechniane są na większość część kraju. NA początku działalności PIMA-AGRO skupiało się głównie na sprzedaży części do maszyn rolniczych. W tym momencie oferta znacząco się poszerzyła o takie produkty, jak: folie rolnicze, oleje, opony i wiele innych produktów związanych typowo z gospodarstwem rolnym.

Jakość usług jest stale rozwijana, m.in. poprzez negocjacje z zachodnimi producentami części do maszyn rolniczych. Firma współpracuje z producentami zagranicznymi z Niemiec, Francji i Austrii. Co wyróżnia przedsiębiorstwo PIMA-AGRO na tle konkurencji? Z pewnością atrakcyjne ceny, ale przede wszystkim wysoka jakość usług.

Poprzedni artykułJak dbać i podlewać storczyki ?
Następny artykułChcesz odmalować ciągnik? Sprawdź, jak go do tego przygotować!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj